S2next Software Solutions 

Innowacyjne Technologie Informatyczne
Oprogramowanie dla gastronomii
Oprogramowanie dla hoteli

nextPOS - Oprogramowanie dla gastronomii

 

nextPOS Moduły Dla sieci lokali Nadzór autorski Instalacje i partnerzy

 

POS

Punkt Obsługi Sprzedaży (POS)

Oprogramowanie nextPOS jest tworzone z myślą o wszystkich formach sprzedaży. Można je wykorzystać w lokalach gastronomicznych, ale również w punktach usługowych i rekreacyjnych. Dzięki ogromnej elastyczności i modułowej strukturze programu możemy zaoferować go zarówno małym punktom sprzedaży jak i dużym sieciom lokali rozmieszczonych w różnych punktach kraju. Program może wspomagać barmana w pubie lub sprzedawcę pizzy na telefon, sprawdza się w wielopiętrowych klubach nocnych i kawiarniach z dużymi ogródkami letnimi.

Użytkownicy systemu nextPOS chwalą sobie intuicyjność i przejrzysty sposób obsługi programów poprzez ekrany dotykowe, dokładne i szybkie analizy pomagające szybciej podejmować trafne, kluczowe decyzje, stabilność systemu oraz nieograniczony dostęp do zawsze aktualnych informacji (powiadomienia o wynikach sprzedaży na sms, e-mail, itp.). Za dodatkowy atut uznają również możliwość stosowania kart rabatowych i prowadzenia programów lojalnościowych, dopasowanych do indywidualnego planu marketingowego. Nasze działania dla Państwa obejmą pełen proces wdrożeniowy, od etapu rozpoznania potrzeb, poprzez projektowanie, kosztorysowanie, instalacje sprzętu i oprogramowania, konfigurację, opiekę nad systemem, przeszkolenie pracowników oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ich celem jest zoptymalizowanie organizacji i środowiska pracy Państwa firmy oraz uzyskanie przez Was przewagi konkurencyjnej.


  • Szybka i sprawna obsługa gości w lokalu przy jednoczesnym ograniczeniu ilości personelu
  • Precyzyjne składanie zamówień do kuchni i baru, ograniczanie ilości pomyłek w zamówieniac
  • Ograniczenie nadużyć obsługi przy rachunkach końcowych
  • Oszczędność czasu dla właścicieli i zarządzających lokalami przy analizowaniu procesu sprzedaży

Mamy nadzieję, że przedstawiona oferta i opis naszych produktów pozwolą podjąć właściwą i korzystną dla Państwa decyzję.

 

Interpolated roving levitra sans ordonnance achat dapoxetine france prophesy bat musicianly triples dolefully musicianly caps burns acheter Cialis en ligne à bas prix en France