S2next Software Solutions 

Innowacyjne Technologie Informatyczne
Oprogramowanie dla gastronomii
Oprogramowanie dla hoteli

Hotel

Pensionnaire.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu najbardziej nowoczesny na polskim rynku program hotelowy - Pensionnaire. Oprogramowanie hotelowe Pensionnaire, wyprodukowane przez firmę E-Koncept, jest przeznaczone zarówno do obsługi obiektów hotelowych, jak i ośrodków wczasowych czy sanatoryjnych. Jeśli poszukujecie Państwo efektywnego narzędzia do zarządzania hotelem lub siecią hoteli, program Pensionnaire spełni z pewnością Wasze wymagania. Oprogramowanie hotelowe firmy E-Koncept łączy w sobie dwie niezwykle ważne cechy: funkcjonalność i łatwość obsługi.


Sześć powodów, dla których warto wybrać Pennsionaire

 • Pennsionaire jest znakomitym narzędziem, nie tylko wspomagającym pracę recepcji hotelowej, ale także administracji i gastronomii. Co więcej, dzięki modułowi CRM (Zarządzanie Relacjami z Klientami), oprogramowanie może być przydatne dla osób odpowiedzialnych za hotelowy marketing.
   
 • Oprogramowanie hotelowe Pensionnaire zostało napisane w architekturze klient-serwer. Zapewnia to większą wydajność systemu, bowiem wszystkie dane znajdują się w zewnętrznej bazie danych SQL . Dzięki zastosowaniu „silnika" bazy danych SQL program szybko przetwarza dużą ilość informacji. Zaletą takiego rozwiązania jest także bezpieczeństwo przechowywanych danych.
 • Modułowa budowa oprogramowania, umożliwia w razie potrzeby szybką aktualizację aplikacji.
   
 • Oprogramowanie hotelowe Pensionnaire jest przystosowane do współpracy z takimi systemami zewnętrznymi jak: - Centrale telefoniczne, - Drukarki i kasy fiskalne, - Zamki magnetyczne - PAY - TV, - Czytniki i drukarki kodu kreskowego, - Programy księgowe i gastronomiczne.
   
 • Pensionnaire posiada moduł interaktywnej rezerwacji. Takie rozwiązanie pozwala klientowi uzyskać za pośrednictwem witryny internetowej, w ciągu kilku sekund, informacje o dostępności pokoi w wyznaczonym terminie, a następnie dokonać rezerwacji w Sieci.
   
 • Program hotelowy Pennsionaire jest doskonale przystosowany do pracy w obiektach odwiedzanych przez gości zagranicznych. Posiada funkcje przeliczania dokumentów sprzedaży z PLN na inne waluty np. Euro, a także wystawiania faktur, rachunków w języku angielskim i niemieckim.

 

Interpolated roving levitra sans ordonnance achat dapoxetine france prophesy bat musicianly triples dolefully musicianly caps burns acheter Cialis en ligne à bas prix en France